SuperStar

Terka trpěla anorexií, vážila jen 42 kilo! Teď se postaví před porotu

Pěvecká show SuperStar 2018 pokračuje v sobotu čtvrtým dílem. Znovu se mohou diváci těšit na vystoupení z castingů. Objeví se na něm i 18letá Terézia, která rozhodně neměla těžký život.

Čtvrtý díl SuperStar znovu zamíří na castingy, které v českých a slovenských městech probíhaly na konci loňského roku. Objeví se v nich budoucí hvězda? Konkurence je opravdu velká a hlavním cílem je přesvědčit porotu o svém talentu.

O titul bude bojovat i osmnáctiletá Terézia Ridzoňová, která má za sebou těžké období. Poté, co se její rodiče rozvedli, začala bojovat s přejídáním a nakonec i se zákeřnou anorexií. "Takový člověk se neumí mít rád, neumí se vyrovnat sám se sebou," uvedla Terézia.

Teprve až po dlouhých a náročných terapiích poznala, že si ničí své zdraví a rozhodla se změnit svůj život. Odešla od maminky a přestěhovala se k otci, se kterým se po rozvodu rodičů setkala až ve svých šestnácti letech.

"Mně nepřišlo, že jsem nemocná, pořád mi připadalo, že mám víc, že bych měla mít méně. V zrcadle jsem neviděla samu sebe tak, jakou jsem chtěla být," dodala Terézia, která je ráda, že náročnou nemoc překonala.

Související obsah

Nyní Terézia své kdysi nízké sebevědomí za doprovodu starostlivého tatínka otestuje před zraky porotců. "Pro nás je SuperStar už teď, vítězka," prozradil její tatínek. Za Teréziou stojí celá rodina.

Uspěje Terézia a dostane se v SuperStar do dalších kol? Anebo její příběh ani zpěv porotu neobměkčí? Sledujte další díl pěvecké show už v sobotu od 20:20 na Nově!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz