Reklama

Z reklamního "kečupíra" je dnes fešák, objevil se v Ordinaci! VIDEO

Z reklamního "kečupíra" je dnes fešák, objevil se v Ordinaci! VIDEO
Zdroj: reprofoto youtube.com

Jméno Pavel Dytrt vám možná nic neřekne, když se ale podíváte na fotku zrzavého "kečupíra", budete mít zřejmě hned jasno. Tento chlapec bodoval v reklamě, nyní se po letech objevil i v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a je z něj fešák!

Kdo se ve čtvrtek večer pozorně díval na premiérový díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, určitě si všiml i feťáka Hynka Fojtíka, kterému začaly selhávat ledviny a kterému se snažili Kovář s Hanákem zachránit rozdrcenou ruku. Že se vám mladík zdál povědomý? Není divu! Kromě toho, že je Pavel Dytrt (27) synem známého herce Pavla Trávníčka, se proslavil i jako "kečupír" ve známé reklamě!

Lidé si ho pamatují jako zrzavého chlapce, kterému z pusy čouhají hranolky namočené v kečupu. Tato reklama frčela v 90. letech. Připomeňte si ji!

Stejně jako tehdy, ani při natáčení oblíbeného seriálu TV Nova, se herec kečupu nevyhnul. Rudá tekutina mu totiž stékala po obličeji - měl vážný úraz.

Související obsah

Zřízený byl herec v seriálu kvůli tomu, že spadl z výšky. Měl rozdrcenou ruku, Kovář a Hanák ho operovali, aby mu ji zachránili. Hanák mu chtěl ruku amputovat. Nakonec mu končetinu sice zachránili, ale zjistili, že začaly selhávat ledviny. Mladík tak náhle potřebuje transplantaci, ale naděje je mizivá vzhledem k tomu, že je feťák a nejspíš se proto nedostane do pořadníku.

Zajímavostí je, že jeho seriálovou matku mu hrála jeho skutečná máma, herečka a dabérka Helena Dytrtová. Při natáčení se ale vůbec nepotkali. Neměli společný obraz.

Pavel Dytrt je mimo jiné i nemanželským synem Pavla Trávníčka, o svém otci ale dlouhá léta neměl tušení. Maminka mu totiž tajila, že svého otce zná jako prince z pohádky Tři oříšky pro Popelku, až do 12 let.

Pavel Dytrt v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2:

ČTĚTE TAKÉ:

Kam se ztratil Dlouhý Janek z Ať žijí duchové? Jeho současná vizáž vás udiví!
Z roztomilé Cindy z Grinche se stala SATANISTKA! Její vzhled vás šokuje

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Reklama

Důležité Události

Píše se na Deník.cz