Seznamka

Seznamka ženě komplikuje život. Na rande jí zve 100 mužů měsíčně!

Seznamka ženě komplikuje život. Na rande jí zve 100 mužů měsíčně!
Zdroj: facebook

Úspěch na seznamce? To je sen mnoha nezadaných mužů i žen, kteří na internetu hledají lásku a štěstí. Tanyae Jakshové (50) se však daří víc než by sama chtěla a značně jí to komplikuje život. Matka tří dětí totiž dostává každý měsíc přes 100 pozvánek na rande!

Nezadaná žena má na internetové seznamce Beautiful People jeden z nejúspěšnějších profilů starších 50 let. V současné době tam přitom hledá štěstí přes 5 milionů uživatelů.

Zaregistrovat se však na stránkách nemůže každý. Seznamka deklaruje, že je pouze pro "krásné lidi". Zájemci tak před zveřejněním profilu musí projít procesem, při kterém jim ostatní uživatelé hodnotí fotky. Pokud nadpoloviční většina lidí uzná, že je žadatel pohledný, jeho profil se zveřejní.

Tímto procesem prošla i Tanya, které díky seznamce přijde každý měsíc přes 100 žádostí o rande. Sama přiznává, že odpovídat na každou žádost je dost náročné.

Díky tomu však prožila i mnoho nezapomenutelných zážitků. "Chlap z jiného státu pro mě poslal limuzínu, která mě zavezla do hotelu. Pak mě vzal na vánoční večírek jeho firmy, ale ještě předtím mi dal šek, abych za něj nakoupila vánoční dárky pro všechny ženy v jeho kanceláři. A samozřejmě i něco pro mě," řekla Mirroru.

Související obsah

Zážitek to byl pěkný, ale matka tří dětí už preferuje přeci jen trochu jiné rande. "Může to být jen konverzace při několika skleničkách," přiznala. Má však jednu podmínku, přes kterou nejede vlak. "Inteligence je nutností!"
 

jva, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz