Zahraničí

Za předjíždění ho zbili kamenem: Myslel jsem, že jsem mrtvý!

Za předjíždění ho zbili kamenem: Myslel jsem, že jsem mrtvý!
Zdroj: TV Markíza

Peter se zařadil před tmavý passat na poslední chvíli a rozhodně ne nijak předpisově, brutální napadení a 12 stehů na hlavě však jako odplatu asi nečekal. Napadený řidič nyní promluvil a přiznal, že se bál, že ho agresivní dvojice zabije.

Vše zachytila Peterova kamera v autě. Jednapadesátiletý muž a jeho třiadvacetiletý syn z Kysuckého Nového Města se vrhli na Petera a mlátili ho hlava nehlava. Bili ho pěstmi, vytáhli na něj zbraň a hlavu mu rozbili kamenem. O případu jsme informovali ZDE.


"Už za jízdy mi ukazoval, že mě podřeže, já jsem pokračoval dál v cestě. Už ve zpětném zrcátku jsem si všiml, že mě pronásledují," svěřil se Peter TV Markíza.


Peter jel dál, ale chtěl si celou věc vyjasnit, a tak za další zatáčkou zastavil. "V tu chvíli se rozběhl na mě. Kopačka, pěst. Vyskočil spolujezdec a dokonce vytáhl zbraň. Namířil a já už jsem myslel, že jsem mrtvý, že mě moje rodina už nikdy neuvidí."


Rvačka nebrala konce, ale Peterovi se podařilo jednoho útočníka skolit na zem. "Spadl na zem, zdvihl kámen a rozbil mi hlavu, mám 12 stehů nebo kolik," doplnil Peter.


Když Peter začal krvácet z hlavy, prosil útočníky, ať s bitím přestanou, ale oni pokračovali dál. "Snažil jsem se dostat do auta, odtamtud mě chtěli ještě vytáhnout a chtěli mi sebrat kamerový záznam, ale podařilo se mi utéct. Nasedli do auta a odjeli."


Rozum zůstává stát nad tím, kam útočníci odjeli. Jejich kroky směřovaly rovnou na policii. "Paradoxně na mě ještě šli podat trestní oznámení, že jsem je napadl já," uzavřel Peter.


Byli to ale oni, koho policie obvinila. "Ze zločinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a přečinu nebezpečného vyhrožování a výtržnictví," potvrdil žilinský policejní mluvčí Radko Moravčík.

Související obsah


Doplnil, že vyšetřovatel již zpracoval návrh na jejich vzetí do vazby. Pokud jim soud prokáže vinu, hrozí oběma až 10 let za mřížemi.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zubožené ženy šly nahlásit napadení. Reakce policisty pobouřila celý internet!

Chuligáni zbili těžce nemocného mladíka. Ten si nepřál, aby šli sedět. Potrestal je sám!

kik, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz