Královská svatba

Svatba prince Harryho a Meghan se blíží! DETAILY Z PŘÍPRAV

Za sedm týdnů si britský princ Harry vezme svou snoubenku Meghan Markle. Přípravy na svatbu vrcholí a zamilovaný pár už rozeslal i pozvánky. Na obřad v kapli svatého Jiří na hradě Windsor, kde byl mimo jiné princ Harry pokřtěný, jsou pozvány stovky hostů.

Už jen padesát dnů a princ Harry řekne své "ano" americké herečce Meghan Markle. Na obřad se těší celá Británie, romantický příběh dvojice má být i zfilmován.

Pár už by měl mít zajištěné všechny základní věci, jako je občerstvení, květiny, svatební dort nebo kapelu, teď by měli začít řešit detaily, jako výběr vína a koktejlů nebo usazení hostů.

Otázka, kdo na svatbu dorazí, nenechává britskou veřejnost spát. Královská rodina prý poslala na 600 pozvánek. Přesný seznam zatím nebyl zveřejněn, pozvánky laděné do černé a zlaté barvy ale vypadají skvostně. Snoubenci si je nechali vytisknout na speciálním stroji z roku 1930. Na slavnostní hostinu do venkovského sídla ze 17. století ale prý Harry s Meghan pozvali jen 200 nejbližších.

Související obsah

V den "D" bude důležitý každý detail. Spekuluje se dokonce o tom, jestli bude mít Meghan ve svatební kytici i konvalinky, které jsou pro královskou nevěstu tradiční, nebo dá přednost jiným květinám.

Celá královská rodina určuje módní trendy po generace a Meghan už se stala módní ikonou. Takže její svatba bude vzorem a inspirací, a to od svatebních šatů přes kytici až po jídelní servis. Lidé se budou zajímat o všechny detaily.

Nejvíce záležet si bývalá herečka Meghan Markle jistě dává právě při výběru svatebních šatů. Jak budou vypadat, stále přísně tají. Už teď je ale jisté, že se na nich budou podílet jen ti nejlepší návrháři.
 

Jana Gerleová / lud, TN.cz

K tématu Královská svatba

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz