Dara Rolins

Rytmus promluvil o rozchodu! Řekl, jak je to s novými partnery

Rytmus promluvil o rozchodu! Řekl, jak je to s novými partnery
Zdroj: Instagram

Rozchod zpěváků Dary Rolins a Patrika Vrbovského alias Rytmuse otřásl světem showbyznysu. Pár uvedl, že příčinou bylo vyprchání vztahu, média ale začala okamžite spekulovat o tom, zda za rozchodem není někdo jiný. K tomu se teď poprvé vyjádřil i slovenský rapper.

Slovenští interpreti Dara Rolins a Rytmus tvořili pár dlouhých sedm let. Pořídili si spolu krásný domek, mluvili i o dětech. Vše ale skončilo minulý týden, kdy pár oznámil rozchod. Zatímco zpěvačka o tom informovala na instagramu, její bývalý přítel se dosud k rozchodu nevyjadřoval.

K prolomení mlčení ho přiměly spekulace, které se objevily v některých slovenských médiích. Dara podle nich měla vyměnit Rytmuse za mladšího svalovce, on zase údajně trávil večery s jinými dívkami. Tak to ale podle oblíbeného rappera vůbec nebylo.

"Ten status, který vyšel, mezi mnou a Darou, byl jednoduše a krásně napsaný, jak to je. Takže se nesnažte nám za každou cenu připisovat nové partnery, protože to nebyla příčina rozchodu," prohlásil Rytmus ve videu, které nahrál na sociální síť.

Související obsah

Vztah mezi ním a Darou Rolins se podle něj unavil, jak napsala i zpěvačka, není to ale žádná tragédie. "Lidé se scházejí a rozcházejí dennodenně, to je prostě život. Berte si příklad z toho, že jsme se rozešli v míru a že svou bývalou přítelkyni budu navždy nosit ve svém srdci," dodal Patrik Vrbovský.

I Dara ve statusu na sociální síti minulý týden uvedla, že nikdo třetí za rozchodem nestál. Bývalí partneři v prvotním oznámení nezapomněli poděkovat fanouškům za to, že jim fandili, a připojili vzkaz. Více čtěte zde.

ČTĚTE TAKÉ:

Partnerská krize: Přijde po 3 nebo 7 letech? A jak ji přežít?
ŠEST léků na hroutící se vztah

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz