Chůva

Zděšení rodiče sledovali chůvu při práci: Tohle dělala s miminkem!

Rodiče, kteří svěřili své dítě do péče chůvě, zůstali naprosto zděšení, když na ni nastrčili kameru. Záběry potvrdily, jak hrozně se k jejich potomku dívka chová. Za hrubé zacházení s batoletem jí hrozí pokuta v přepočtu až čtvrt milionu korun!

Bezpečnostní kamera v bytě na Taiwanu zachytila 26letou chůvu, jak týrá osmiměsíční dítě. Šokovaní rodiče zveřejnily záběry, které mladou Chen usvědčují, píše portál Daily Mirror. Záznam poslali také sociálnímu úřadu, který se teď případem zabývá.

Dívka si zřejmě chtěla hrát s mobilním telefonem, a tak nejdříve batoleti nevěnovala žádnou pozornost. Aby ho utišila, začala ho po chvíli silně plácat do břicha. Rukou ho bila, dívala se ale stále do mobilu. Poté se s dítětem pomazlila, ale vše se znovu opakovalo.

Podle rodičů batolete má chůva málo trpělivosti a nedokáže své práci věnovat plnou pozornost. "Kdyby to bylo vaše dítě, dokázali byste takové zacházení přijmout?" ptá se otec Lee Chun všech, kdo na sociálních sítích záběry komentovali, že o nic nejde.

Související obsah

Když rodiče dívku konfrontovali, odpověděla, že taková "péče" o dítě je normální. "To ještě nic nebylo," prohlásila podle zděšeného páru. Pokud sociální pracovníci rozhodnou, že šlo o týrání, bude muset chůva zaplatit tučnou pokutu. Ta se může vyšplhat až na 300 tisíc taiwanských dolarů, což je asi čtvrt milionu korun.

ČTĚTE TAKÉ:

Kolik stojí hlídání předškoláka, když "nefunguje" babička?
Chůva na hlídání. Jak najít tu pravou?

epa, TN.cz

K tématu Chůva

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz