Domácí

Auto najednou vybočilo z dálnice, drsnou nehodu řidič (†31) nepřežil

Tragická nehoda omezila v noci na sobotu provoz na dálnici D11 ve směru na Hradec Králové. Muž v osobním voze ve velké rychlosti vyletěl ze silnice a odrazil se od billboardu. Auto se při nehodě několikrát přetočilo přes střechu, nakonec skončilo v příkopu. Trosky byly rozesety několik desítek metrů od místa prvního nárazu. Řidič neměl šanci brutální nehodu přežít.

Kolem půl čtvrté ráno vyjížděli policisté, hasiči a záchranáři k nehodě na 10. kilometru dálnice D11 ve směru na Hradec Králové. Mladý muž (†31) havaroval s vozem BMW ve velmi velké rychlosti.

Zatím není přesně jasné, jak k nehodě došlo, bylo ale vyloučeno, že by byl účastníkem někdo další. BMW v jednu chvíli vyjel najednou doprava, tam následně trefil billboard, auto dál pokračovalo v jízdě. Následně narazilo do kanálu a několikrát se přetočilo přes střechu.

Po strašlivé nehodě skončilo auto v příkopu, řidič, který nebyl dost možná připoután, částečně z vozu vypadl a skončil pod ním. Strašlivá zranění neměl šanci přežít. Auto muselo jet skutečně rychle, trosky byly rozesety desítky metrů od prvního nárazu do billboardu.

Zatím není jasné, co přesně nehodě předcházelo. Policie nařídila soudní pitvu, která má prokázat, zda u řidiče nedošlo ke zdravotním komplikacím nebo jestli nebyl pod vlivem drog či alkoholu.

Související obsah

Kvůli nehodě a následnému policejnímu vyšetřování byl provoz na dálnici sveden do jednoho pruhu.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Fiala navrhne Michala Koudelku na šéfa BIS

Premiér Petr Fiala (ODS) navrhne Michala Koudelku na šéfa Bezpečnostně informační služby. Sněmovní bezpečnostní výbor návrh projedná 3. února. Koudelka zastával funkci ředitele BIS už v letech 2016 – 2021.

Krátká zpráva

Joe Biden vulgárně zareagoval na reportéra, pak mu volal s omluvou

Americký prezident Joe Biden v pondělí vulgárně zareagoval na otázku reportéra Fox News. Novinář Peter Doocy se zeptal: "Myslíte si, že inflace je před volbami politickou přítěží?" Biden odpověděl a následně dodal: "Pitomý zku*vysyn." Nadávku, která neměla být veřejná, ale zachytily mikrofony. Biden později novináři zavolal, aby se mu omluvil.

Krátká zpráva

Hackeři zaútočili na běloruské železnice, požadují propuštění politických vězňů

Hackerská skupina Cyber Partisians vyřadila z provozu běloruské železnice. Aktivisté požadují propuštění 50 politických vězňů, které běloruský režim drží za mřížemi a také odchod ruských vojsk ze země. Jde o první hackerský útok, kdy útočník nepožaduje peníze, ale politické kroky.

Píše se na Deník.cz