Nešťastným způsobem přišla řidička o auto nedaleko obce Vlčková na Zlínsku. V sobotu večer zapadl na lesní cestě a tak dlouho šlapala na plyn, aby se ze šlamastyky dostala, až přehřála motor a golf jí kompletně shořel.
Ke smolné události vyrazili hasiči před 18. hodinou. Sami měli co dělat, aby se po podmáčené cestě dostali k místu, kde golf uvízl.
“V době příjezdu hasičů ze stanice Zlín se již na místě nacházela dobrovolná jednotka obce Kašava, která požár zlikvidovala,“ uvedl Pavel Řezníček z Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.
Auto se vznítilo od přehřátého motoru a plameny ho kompletně zničily. Posádka naštěstí stačila vystoupit. Škoda byla vyčíslena na 120 tisíc korun.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz