Pád

Žena zemřela po pádu z rychlíku. U Berouna zabil vlak 40 ovcí

Žena zemřela po pádu z rychlíku. U Berouna zabil vlak 40 ovcí
Zdroj: TN.cz

Policisté i drážní inspektoři vyšetřují tragickou událost na trase mezi Plzní a Nepomukem. Z rychlíku tam za jízdy vypadla žena. Utrpěla velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla. U Berouna vlak srazil stádo ovcí.

První nehoda se stala krátce po čtvrteční desáté hodině dopoledne. Rychlík jel z Plzně do Brna. "Mohu potvrdit, že jsme vyjížděli k Nezvěsticím. Žena bohužel utrpěla velmi vážná zranění, kterým podlehla. Na místo byl přivolán koroner," řekl TN.cz mluvčí záchranky Martin Brejcha. 

Zatím není jasné, co přesně se na místě stalo. Mohlo jít o sebevraždu či technickou závadu na dveřích. Nedá se ovšem vyloučit, že žena z rychlíku chtěla vyskočit poté, co zjistila, že přejela zamýšlenou zastávku.


Související obsah

"Podobné případy jsou poměrně vzácné, ale několik ročně se jich stane," potvrdil mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.

Vlak zabíjel ovce

Další tragická nehoda se stala krátce před půl jedenáctou mezi obcemi Stašov a Praskolesy na Berounsku. Vlak tady narazil do stáda ovcí, přibližně čtyřicet jich zemřelo. 

Záběry z místa, kde vlak srazil stádo ovcí: 

Kvůli odklízení uhynulých zvířat byl provoz na trati na více než hodinu uzavřen. Žádnému z přibližně devíti desítek cestujících, kteří v tu chvíli seděli ve vlaku, se nic nestalo. Prozatím není jasné, jak se ovce na trať dostaly. 

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz