Královská svatba

Harry a Meghan překvapili: Na svatbě bude nečekaný host!

Harry a Meghan překvapili: Na svatbě bude nečekaný host!
Zdroj: Profimedia

Na seznamu hostů královské svatby prince Harryho a Meghan Markle se objevilo nečekané jméno. Vedle Eltona Johna, Davida Beckhama nebo Sereny Williamsové uvidí svatbu i Amelia Thomasová (12). Mladá školačka si loni doslova prošla peklem, když přežila teroristický útok na koncertě v Manchesteru.

Pozdě večer dorazil k Thomasům nečekaný e-mail. Amelia si nejprve myslela, že si z ní někdo utahuje. Po bližším prozkoumání jí však došlo, že právě dostala oficiální pozvání na svatební oslavu. "Vůbec jsem nevěděla, co na to říct. Úplně jsem ztratila hlas," řekla dívka Reuters.

Mezi pozvanými byla i její matka Lisa. Ta však učinila velké gesto. Svou pozvánku přenechala ženě, která při útoku v Manchesteru přišla o vnučku. "Amelie to tak chtěla. Cítím, že je to správné a další rodinu to udělá šťastnou."

Dívka vděčí za pozvánku právě i své matce, která ji nominovala. Kromě Amelie se totiž na oslavu královské svatby na hradě Windsor podívá ještě několik dalších mladých lidí, kteří nějak pomohli nebo inspirovali ostatní.

Související obsah

Harry s Meghan už také zveřejnili seznam hostů, kteří se zúčastní samotného obřadu v kapli svatého Jiří. Mezi 600 pozvanými hosty chybí jméno současné britské premiérky Theresy Mayové, Donalda Trumpa či Baracka Obamy.

Amelia Thomasová přežila loňský teroristický útok v Manchester Areně. Při koncertu Ariany Grande se tam odpálil sebevražedný atentátník. Při výbuchu zemřelo 22 lidí, převážně dětí. Dalších 119 osob utrpělo zranění.

ČTĚTE TAKÉ:

Zbláznil se? Princ Harry udělal před svatbou odvážné gesto, které mu jednou může zničit život!

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
ŠOKUJÍCÍ! Proč princ Harry s Meghan chtějí BANÁNOVÝ SVATEBNÍ DORT?

jva, TN.cz

K tématu Královská svatba

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz