Příprava

Šílenství ve Windsoru! Lidé blázní kvůli královské svatbě. GALERIE

Šílenství ve Windsoru! Lidé blázní kvůli královské svatbě. GALERIE
Zdroj: Profimedia

Přesně za měsíc vypukne královská svatba a vše musí být dokonalé - obchody natřené, cesty zpevněné a ulice čisté a dekorativně sladěné. I proto se v těchto dnech hemží Windsor pracovníky, kteří město připravují na příjezd asi sta tisíce lidí. Nic se nesmí podcenit.

Přípravy na svatbu prince Harryho a bývalé herečky Meghan Markle vrcholí. Do okamžiku, kdy si pár řekne své "ano", zbývá přesně měsíc. Ladí se tak poslední detaily, které se mimo jiné týkají i bezprostředního okolí hradu, kde má svatba proběhnout.

Windsor 19. května očekává příjezd asi sta tisíce lidí, kteří budou usilovat o to, aby alespoň na okamžik zahlédli novomanželský pár. Pracovníci v ulicích města tak mají plné ruce práce - natírají obchody, hadicemi čistí dlážděné ulice a v nejbližší době dojde i na královské dekorace.

K dispozici mají být na několika místech i velké obrazovky, kde budou moci lidé sledovat královskou svatbu v přímém přenosu, informuje britský Express. Lze očekávat i doprovodný program, včetně živé zábavy.

Související obsah

Královský pár má jinak už drtivou většinu věcí naplánovanou - královským fotografem má být Alexi Lubomirski, svatební dort dostala na starost Claire Ptak, květinářka Philippa Craddock pak bude ladit květinové uspořádání bílých zahradních růží nebo pivoněk.
 

Co všechno už stihli snoubenci zařídit? Podívejte se v reportáži:

lud, TN.cz

K tématu Příprava

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz