Loupež

Lupiči uzavřeli dálnici a přepadli posádku auta! Hledá je policie

Lupiči uzavřeli dálnici a přepadli posádku auta! Hledá je policie
Zdroj: Thinkstockphotos

Velmi kuriózní loupež vyšetřují policisté na jihu Moravy. Kolem jedné hodiny ráno došlo k přepadení - a to posádky jednoho z aut jedoucích po dálnici D46 ve směru na Olomouc. Co zloději ukradli, není jasné. Neváhali kvůli tomu ale zastavit provoz na dálnici.

Lupiči si dali s vykradením auta pořádnou práci, dokonce neváhali omezit provoz na dálnici D46 ve směru na Olomouc. "Podle prvotních výsledků prověřování spolupachatelé pravděpodobně zastavili provoz na dálnici tak, aby čin, ke kterému došlo o kus dál (cca 200m), proběhl beze svědků," vysvětlil mluvčí policie Pavel Šváb.

Jestli šlo lupičům o nějaký konkrétní úlovek, není jasné. Kriminalisté ale nyní žádají všechny svědky, kteří zůstali stát ve vzniklé koloně (zhruba v prostoru osmého kilmetru v čase zhruba mezi jednou a čtvrt na dvě ráno), aby se přihlásili na lince 158. Pomoci by mohly i záznamy z palubních kamer.

Související obsah

Kvůli loupežnému přepadení byla dálnice několik hodin uzavřená. "Při samotné události nebyl nikdo zraněn. Kriminalisté ohledávali místo činu, v devět hodin ráno byla uzavřená dálnice opět průjezdná," dodal Šváb.

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz