Napadení

Brutální útok na diskotéce: Cizinec trefil chlapce sklenicí do obličeje!

Brutální útok na diskotéce: Cizinec trefil chlapce sklenicí do obličeje!
Zdroj: facebook

Večerní návštěva tanečního klubu v Rychnově nad Kněžnou skončila pro Zdeňka (19) krvavým zraněním obličeje. V noci na neděli ho před tamní diskotékou bezdůvodně napadl cizinec, který po něm hodil skleněnou lahev. Mladík skončil s pořezaným obličejem v nemocnici.

K incidentu došlo před vchodem na diskotéku, která leží u rychnovského pivovaru. " Před 4 hodinou ranní byla hlídka vyslána k pivovaru v Rychnově nad Kněžnou. Na místě se už nacházela záchranná služba," uvedla mluvčí policie Lenka Burýšková.

Podle svědků měl Zdeňka zranit kolemjdoucí cizinec, pravděpodobně Rumun. Samotnému útoku však nepředcházela žádná hádka ani spor. Cizinec měl bezdůvodně uchopit skleněnou lahev a hodit ji před vchod na diskotéku.

Tam však zasáhla mladého návštěvníka klubu do hlavy. "Na místě jsme ošetřovali muže s lehkým zraněním hlavy," potvrdil mluvčí záchranné služby Ivo Novák. Zdeňka následně převezli do nemocnice.

Související obsah

"Má 30 stehů v obličeji a vytáhli mu tři střípky z levého oka. Dál má otřes mozku a podezření na zlomený nadočnicový oblouk. V úterý ho ještě čeká další vyšetření," prozradil TN.cz chlapcův otec.

Útočník následně skončil v poutech. "Pachatel je zajištěný na policejní služebně, kde se čeká na příjezd tlumočníka," potvrdila Burýšková. Policisté cizince podezřívají z těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví.

Související obsah

Diskotéka si na rušné večery najímá bezpečnostní agenturu. Ta však byla při konfliktu uvnitř klubu a útoku tak nemohla zabránit. Zraněnému chlapci pak zavolali záchrannou službu. Celý útok mohly zachytit průmyslové kamery podniku. "Záznamy jsem předal policii, která se tím zabývá," vysvětlil provozní vedoucí klubu Ladislav Jasanský.
 

jva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Napadení

Důležité Události

Píše se na Deník.cz