Královská svatba 2018

Konec spekulací: Harry s Meghan prozradili, kdo vystoupí na svatbě!

Konec spekulací: Harry s Meghan prozradili, kdo vystoupí na svatbě!
Zdroj: facebook

Královská svatba prince Harryho s americkou herečkou Meghan Markle se nezadržitelně blíží. Na hradě Windsor si své ano řeknou už 19. května. Šťastný pár nyní zveřejnil seznam hudebníků, kteří jim při obřadu v kapli sv. Jiří zahrají a zazpívají.

Svatební obřad bude přímo v kapli sv. Jiří sledovat na 600 hostů. Další miliony diváků pak zapnou přímý přenos v televizi nebo na internetu. I sebemenší chyba by znamenala obrovskou ostudu. Snoubenci v úterý zveřejnili jména hudebníků, kteří si pochybení nemohou dovolit.

Celý hudební doprovod bude mít na starost James Vivian. Během svatebního obřadu vystoupí sbor katedrály sv. Jiří, který se skládá z 23 chlapců a 12 dívek. K nim se připojí několik sólistů a další hudebníci.

Související obsah

Na svatebním obřadu zahraje také 19letý Sheku Kanneh-Mason, který hraje na violoncello. Mladý Brit před dvěma lety získal ocenění pro nejlepšího britského hudebníka do 18 let. Prince Harryho zaujal na charitativním koncertu v Londýně, kterého se oba účastnili. Na svatbě pak zazpívá Karen Gibsonová, která vystoupí s Královským sborem.

Ve zprávě Kensingtonského paláce však není žádná zmínka o výběru konkrétní skladby. Britská média však předpokládají, že během svatby zazní tradiční sborové skladby. Na odvážnější písně tak patrně dojde až při novomanželském tanci, kdy podle spekulací zazní populární "Macarena" nebo "Electric Slide".

 

ČTĚTE TAKÉ:

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
ŠOKUJÍCÍ! Proč princ Harry s Meghan chtějí BANÁNOVÝ SVATEBNÍ DORT?

jva, TN.cz

K tématu Královská svatba 2018

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz