Cyklostezka

Strhl ženu z kola, hrozil jí injekcí, znásilnil ji a okradl. Pomozte!

Strhl ženu z kola, hrozil jí injekcí, znásilnil ji a okradl. Pomozte!
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Ostravští policisté žádají o pomoc při pátrání po nebezpečném násilníkovi, který v úterý ráno na cyklostezce ve Vratimově znásilnil cyklistku. Potom ji navíc ještě okradl.

"Ke skutku došlo dnes zhruba kolem 07.30 na cyklostezce ve Vratimově v úseku u železniční trati ve směru na Paskov," upřesnila policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Agresor se ženě postavil do cesty, strhl ji z bicyklu, pak jí vyhrožoval injekční stříkačkou, aby mu byla po vůli. Po pohlavním styku vyděšenou oběť navíc okradl a utekl pryč.

"Bylo zjištěno, že místo činu míjel v době skutku cyklista i běžec. Oba svědci mohou k věci poskytnout klíčové informace. Žádáme oba, aby nás kontaktovali na lince 158," žádá Holčáková.

Pokud jde o násilníka samotného, tak je mu asi 30 let, vysoký je asi 170 centimetrů, je štíhlý a má krátce zastřižené hnědé vlasy.

Související obsah

"Oblečen byl do trička s krátkým rukávem modré barvy s nezjištěným nápisem a do károvaných modro-bílých kraťasů. Na nohách měl fialové crocsy. Muž jel původně rovněž na jízdním kole," dodala Holčáková.

Jakékoli informace policisté uvítají na lince 158. Za loupež a znásilnění hrozí muži až desetileté vězení.

pez, TN.cz

K tématu Cyklostezka

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz