Bazén

Chlapce nasál odtok v bazénu. Pod vodou byl dlouhé minuty. VIDEO

Na veřejnost proniklo mrazivé video zachycující zoufalou záchranu dvanáctiletého chlapce, kterého nasálo potrubí v divoké řece. Hoch strávil pod hladinou přibližně devět minut, přesto díky pohotovosti svědků přežil.

Chlapec uvízl ve vodě v Avista Resortu v North Myrtle Beach v Jižní Karolíně 19. března, video se ovšem objevilo až nyní.

Všechno přitom začalo úplně nevinně. Dva chlapci si hráli v divoké řece, kde se jim podařilo vypáčit ochrannou mříž kryjící odtokovou rouru. Jeden z nich se k rouře několikrát potopil a znovu vynořil," píše britský Daily Mail.

Jenže pak v potrubí uvízla chlapcova noha a bylo po legraci. Druhý chlapec se kamaráda pokoušel osvobodit, ale neúspěšně. Vzápětí se do záchrany zapojili i dospělí, ale ani jim se nedařilo hocha osvobodit.

Školák tak pod vodou strávil bezmála deset minut, přesto šílený zážitek přežil. Minimálně jeden ze zachránců totiž prováděl i pod vodou dýchání z úst do úst.

Související obsah

Dítě nakonec osvobodili až přivolaní policisté, záchranáři ho posléze přepravili do nemocnice. Ví se, že žije, ale detaily o jeho zdravotním stavu nejsou k dispozici.

Podle policejního protokolu je chlapec vysoký asi metr dvacet a váží přibližně 35 kilo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mladík usnul venku v trávě: Když se vzbudil, slyšel praskající zvuky vlastní lebky!

ŠÍLENÉ VIDEO: Ošetřovatel strčil hlavu krokodýlovi přímo do tlamy! Krutě se mu to vymstilo

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz