Meghan Markle

Meghan se ukázala ve svatebním! Princ William plánuje pomstu

Meghan se ukázala ve svatebním! Princ William plánuje pomstu
Zdroj: Profimedia

Už za tři týdny si britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle řeknou svá ano. Meghan už má podobnou situaci několikrát za sebou - ať už ve vlastním životě či v seriálu, kde si nevěstu zahrála v posledním díle. Podívejte se, jaké šaty oblékla.

Podoba svatebních šatů Meghan Markle jsou ostře střeženým tajemstvím. Snoubenka prince Harryho si podle britských médií vybrala designera na začátku roku, od té doby se na róbě usilovně pracuje. Na veškeré detaily je ale uvaleno embargo.

Meghan bude mít zřejmě dvoje šaty - jedny na obřad a jedny na následnou hostinu. Stejně to bylo i v případě Kate Middleton, která si před sedmi lety vzala prince Williama. Ani její róba nebyla dopředu známá, Britové si museli počkat až na svatební den.

Americká herečka už má jednu svatbu za sebou ve skutečném životě a jednu v seriálu Suits, kde ztvárnila postavu asistentky a později právničky Rachel Zane. V poslední epizodě se vdala za kolegu Patricka J. Adamse, který hraje právníka Mikea Rosse.

A ve svatebním to Meghan opravdu slušelo! Oblékla krémové šaty s rozšířenou sukní a hlubokým véčkovým výstřihem, které byly poseté perličkami a v pase stažené bílou stužkou. V roce 2016 je navrhla americká designerka Anne Barge, píše portál Daily Mail.

Související obsah

Meghan se naposledy objevila po boku snoubence prince Harryho ve středu při příležitosti tzv. ANZAC Day, kdy uctili památku padlých vojáků z 1. světové války. Až do svatby by už se na veřejnosti neměla ukázat, informují britská média.

Královská svatba se bude konat 19. května v kapli Svatého Jiří na hradě Windsor. Na obřad jsou pozvány tisíce lidí, na následující hostině bude o poznání méně hostů. Za svědka půjde princi Harrymu jeho bratr William, který prohlásil, že "pomsta je sladká". Harry totiž bratrovi svědčil na jeho svatbě v roce 2011.

epa, TN.cz

K tématu Meghan Markle

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz