SuperStar

Obrovské překvapení v SuperStar! Pošťák Laci se vrací s novou písní

Už v neděli čeká na diváky SuperStar první živý přenos. V prvním semifinálovém kole se představí desítka kluků, kteří prošli náročnými castingy a Super Výběrem. Poprvé se objeví moderátor Leoš Mareš a dorazí také speciální hosté. Mezi nimi i oblíbený "pošťák" Laci.

Do semifinále SuperStar se probojovalo dvacet nejlepších zpěváků, postoupí ale jen polovina. Jako první se o finále v neděli utkají kluci - pět z nich uslyší dobrou a pět špatnou zprávu. Živým přenosem provede spolu s Jasminou Alagič i moderátor Leoš Mareš.

A to není jediná novinka, na kterou se diváci mohou těšit! Kromě deseti semifinalistů totiž vystoupí i dva hosté. Prvním z nich nebude nikdo jiný než miláček českého a slovenského publika Ladislav Angyal. V semifinále dokonce představí Laco nový hit.

"Těším se, že budu v semifinále SuperStar, které půjde už tuto neděli. Budu velmi rád, když se budete dívat, protože budete první, kdo uslyší můj nový singl, který se jmenuje Krása hudby. Tak mi držte palce a uvidíme se v SuperStar!" zve Láďa diváky.

I druhý host Adam Mišík zazpívá novou autorskou píseň s názvem V Tobě. "Již delší dobu jsem si pohrával s myšlenkou vzít kytaru a vrátit se ke svým hudebním začátkům. Myslím, že jsem potřeboval čas. Píseň je pro mne zatím nejosobnější skladbou a absolutním kontrastem mé předchozí tvorby," říká dívčí idol.

Související obsah

První semifinále sledujte v přímém přenosu už v neděli ve 20:20 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl SuperStar, můžete ho zhlédnout na NovaPlus. Všechny epizody najdete na VOYO.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz