Domácí

Motorkář trefil svodidla a vyletěl ze silnice, skončil v nemocnici

Motorkář trefil svodidla a vyletěl ze silnice, skončil v nemocnici
Zdroj: TV Nova

S hezkým počasím bohužel přibývá i nehod motorkářů. Liberečtí policisté museli v neděli odpoledne vyjíždět k nehodě u Osečné, kde řidič narazil do svodidel a vyletěl ze silnice. Vážná nehoda se neobešla bez zranění, motorkáře tak převezla záchranná služba do nemocnice.

Hlášení o vážné nehodě motorkáře u Osečné na Liberecku přijala tísňová linka podle policejního informačního portálu krátce před druhou hodinou. Na místo zamířili policisté a také záchranka.

Na silnici 278 měl motorkář trefit svodidla u mostku a následně vyletěl daleko ze silnice. Naštěstí v okolí nebyl žádný strom. I tak se ale motorkář vážně zranil a musel být převezen sanitkou do nemocnice.

Mladíci, kteří se byli se zraněným projet, počkali společně s policisty na příbuzného zraněného motorkáře, který si přijel pro poškozený stroj.

I jinde bohužel bourali motorkáři, policisté vyšetřovali nehodu se zraněním u Malé Štáhle. Nehoda osobního auta a motocyklu u obce Šebrov-Kateřina se naštěstí obešla bez zranění.

Související obsah

Hezké počasí láká k vyjížďkám také cyklisty. Policisté od nedělního odpoledne vyjížděli hned k minimálně třem sraženým cyklistům, v jednom případě se nehoda stala u Stráže pod Ralskem, druhá se stala u Kralup nad Vltavou, třetí pak u Trojanovic.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz