Kapela Lucie

Lucie vydala po 16 letech nový hit! Na podzim chystá turné a desku

Lucie vydala po 16 letech nový hit! Na podzim chystá turné a desku
Kapela Lucie | Zdroj: Profimedia

Kapela Lucie představila po 16 letech novou skladbu. Singl s názvem Takhle tě mám rád, je prvním písní z připravované desky Evolucie, kterou chce populární skupina vydat na podzim. V listopadu také zahájí své velké turné po republice, po kterém zavítá i na Slovensko.

Poslední album, Dobrá kočkzka, která nemlsá, vydala Lucie v roce 2002. Poté se však členové kapely začali názorově rozcházet a hudební skupina se rozpadla. Po několika letech se však dali opět dohromady a začali znovu koncertovat.

Podívejte se na nový singl kapely Lucie:

První album od rozpadu kapely však přichází až nyní. Hudbu k novému hitu složil baskytarista P.B.Ch., text pak napsal společně s Robertem Kodymem. Ten spolu s Davidem Kollerem zpívá typický dvojhlas. Kapela připravila ke skladbě i hudební videoklip, který tvoří emotikony a text samotné písně.

Související obsah

Nová skladba bude součástí připravované desky Evolucie, kterou kapela vydá na podzim. Následně se vydá na turné po Česku. To zahájí 13. listopadu v Ostravě. Skupina zavítá také do Brna a Prahy. Poté se přesune na Slovensko, kde má naplánované koncerty v Bratislavě a Košicích.

jva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz