Krádež

Stařenka šla ze studia bible, grázl ji brutálně okradl! VIDEO

Obrovský šok zažila v úterý sedmdesátiletá seniorka. Ve chvíli, kdy šla z hodiny biblických studií, ji brutálně okradl muž, kterého policisté identifikovali jako několikanásobného recidivistu.

Vše se stalo v Nashvillu v americkém státě Tennessee. Žena odcházela z jednoho z místních kostelů, když u ní na parkovišti zastavil stříbrný pickup, píše portál ABC News.

Za volantem auta podle policie seděl osmačtyřicetiletý Gilbert D. Ostring junior, zkušený recidivista s bohatou kriminální minulostí. Policisté uvedli, že se důchodkyně začal ptát, kde je v okolí nějaký azylový dům či přístřešek pro potřebné.

Po několika vteřinách ovšem náhle chňapl po ženině kabelce. Seniorka se svůj majetek snažila ubránit, ale to se jí dařilo jen do chvíle, než grázl sešlápl plynový pedál.

Související obsah

V ten moment žena tašku pustila a setrvačnost ji nemiloardně poslala na asfalt, obličejem napřed. Vyšetřovatelé uvedli, že kromě zranění hlavy si penzistka také zlomila pravou ruku.

Policisté po Ostringovi, který má na svědomí mimo jiné napadení či krádež identity, pátrají. Z vězení byl propuštěn loni v létě.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz