Cisterna

Hazard na D5: Polská cisterna se řítila na sjezd v protisměru! VIDEO

Řidič polské cisterny ve středu vyjížděl z dálnice D5 u Plzně v protisměru. Kdyby čtenář TN.cz přijel ke sjezdu jen o několik vteřin dříve, mohlo dojít k neštěstí. Polský kamion se totiž řítil na sjezd čelně proti jeho autu. Vše zachytila kamera za předním sklem.

Řidič osobního auta potkal cisternu na dálnici D5 směrem na Rozvadov po půl jedenácté dopoledne. Když se chystal sjet z dálnice sjezdem č. 80 na Klatovy a Přeštice, uviděl v dálce cisternu, která se řítila přímo proti němu.

Kamion s polskou poznávací značkou evidentně vyjel z protisměru. Jeho řidič následně prudce strhl řízení a zabočil na sjezd z dálnice. Šokovaný řidič osobního auta nestačil věřit vlastním očím.

Cisterna patří polské přepravní společnosti. Firma se zabývá transportem široké palety materiálu a zboží. U našich východních sousedů však vlastní i čerpací stanice a nabízí i svůj benzin. Kamion tak mohl převážet i velice nebezpečné a hořlavé látky.

Související obsah

Případná čelní srážka s autem mohla mít nedozírné následky. Jak dlouho jela polská cisterna v protisměru na D5, zatím není jasné. Pokud jste kamion v protisměru dnes zahlédli, napište nám o tom na zpravy@nova.cz.
 

jva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz