Tinder

Nejdivnější profily na Tinderu! Šli byste s těmito ženami na rande?

Nejdivnější profily na Tinderu! Šli byste s těmito ženami na rande?
Zdroj: TN.cz

Aplikaci Tinder využívají k seznámení miliony lidí po celém světě. A někteří se ani nesnaží zakrýt svůj úmysl - najít jen známost na jednu noc. I ty nejkrásnější uživatelky lákají potenciální milence sexuálními narážkami. Prohlédněte si jejich profily v galerii.

Snad každý uživatel Tinderu ví, že pomocí této aplikace velkou romantiku ani trvalejší vztah nenajde. Jde hlavně o nalezení potěšení a známosti na jednu noc. I přesto většina zájemců o seznámení nepíše to, o co jim jde, naplno.

I na Tinderu se ale najdou výjimky. A jsou mezi nimi i jedny z nejkrásnějších uživatelek, které usilují o to, aby muži co nejvíce přejížděli prstem přes displej doprava a tím hlasovali, že se jimžena líbí. A zaujmout se snaží různými návrhy i narážkami, píše portál Daily Mail.

Sexuální podtext přímo čiší třeba z příspěvku 21leté Jasmine, která k fotce s obrovským výstřihem, připsala: "Pokud máš rád sladké, můžeš ochutnat moje melouny." Narážek se zjevně nebojí ani 25letá Kristen, která by ráda "nacvičila australský polibek - stejný jako francouzský, jen dole a vzhůru nohama".

To Maggie se ani nesnaží skrývat za jazykové hříčky. "Víc otevřeno než já mají jen nonstopy. A když mi koupíš večeři, udělám ti snídani," píše o sobě 21letá Američanka, která si zřejmě neláme hlavu s tím, co si o ní lidé myslí.

Související obsah

Nalákat partnery se snaží i těhotná Mir, která na svém profilu uvádí: "Otec mého dítěte se rozhodl, že potřebuje Tinder. A tak se pro to samé rozhodla i jeho maminka." Ani další z žen se nepokouší schovat "komplikaci" v podobě vztahu. "Mám přítele, ale hledám nějakou bokovku," píše narovinu Hannah.

Zda by vás některá z žen zaujala, posuďte sami v galerii.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Tinder

Důležité Události

Píše se na Deník.cz