Tomáš Řepka

Řepka po prohraném soudu nechutně zaútočil na Erbovou

Řepka po prohraném soudu nechutně zaútočil na Erbovou
Zdroj: Mediafax

Tomáš Řepka po prohraném soudu pořádně vypěnil. Bývalý fotbalista musí podle včerejšího rozhodnutí odpracovat 180 hodin veřejně prospěšných prací a také své bývalé manželce Vlaďce Erbové zaplatit výživné, které jí dluží. To Řepku zřejmě pořádně naštvalo. Jeho reakce je hodně odporná.

Na adresu Erbové si neodpustil ostrou narážku s rasistickým podtextem. "Čeho nejvíce lituju, je to, že mám dítě s někým, kdo nezapře své romské předky," uvedl Řepka portálu expres.cz.

Bývalý stoper fotbalové reprezentace má s modelkou syna Markuse, na kterého podle rozhodnutí Krajského soudu v Brně musí doplatit výživné, které dlouhodobě neposílal. To však hodlá brzy změnit. "Respektuji rozhodnutí soudu," potvrdil Řepka.

U soudu se ve čtvrtek rozhodovalo o jeho odvolání proti původnímu rozhodnutí. Podle něj měl Řepka nastoupit na 180 hodin veřejně prospěšných prací a také zaplatit své exmanželce dlužné výživné. Podle verdiktu má platit 15 tisíc měsíčně, peníze však Erbové už více než čtyři měsíce neposlal.

Související obsah

Řepka si rozhodnutí o jeho odvolání k soudu vyslechnout nepřišel. Stejně tak jednání nedorazil ani jeho právní zástupce. Podle soudu se částka, kterou dluží Erbové, vyšplhala celkem na 219 tisíc korun.

Bývalí manželé se u soudu ještě potkají. Kromě výživného se totiž soudí i kvůli zveřejnění erotických fotek modelky. Podle policie měl Řepka platit za falešný profil Erbové na erotické seznamce.

Reportáž TV Nova ze soudu mezi Řepkou a Erbovou:

jva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz