Dopis

Přišel jí dopis od prince a Meghan! Janu čekalo pořádné překvapení

Přišel jí dopis od prince a Meghan! Janu čekalo pořádné překvapení
Zdroj: Profimedia / facebook

Pořádný šok čekal Janu z Čachtic, když spatřila obálku, kterou jí přinesla pošťačka. Dostala dopis přímo z Kensingtonského paláce! A obsah ji velmi dojal. Princ Harry a jeho snoubenka Meghan Markle ženě děkovali.

Nešlo o žádnou náhodu, když pošťačka zazvonila zrovna u jejích dveří, přesto Janku Truhlíkovou Prekopovou dopis pořádně překvapil. Byl totiž odeslaný přímo z Kensingtonského paláce, kde je v posledních dnech hotové pozdvižení kvůli rychle se blížící královské svatbě.

A právě v souvislosti s plánovaným sňatkem prince Harryho a herečky Meghan Markle dopis přišel. Paní Janka totiž poslala páru svatební dárek - obrázek anděla, kterého sama nakreslila. "Malování obrazů mě naplňuje a dělá šťastnou," řekla v rozhovoru pro Nový Čas důchodkyně, která je od svých 11 let tělesně postižená.

Nedokáže narovnat prsty na rukách a problémy má i s chůzí. Navzdory tomu se štětcem v ruce vytváří umělecká díla. "Jednou jsem viděla u kamaráda, jak vyrábí sochy andělů. To se mi tak zalíbilo, že jsem si nakoupila barvy a začala jsem malovat," vysvětlila, jak vlastně vznikl nápad na svatební dar. Spolu s obrázkem zaslala i list, kde páru blahopřála ke svatbě a přála mnoho lásky a štěstí.

Související obsah

Paní Janka za svůj skromný dáreček nic nečekala, o to větší ale bylo její překvapení, když dostala dopis od královského dvora. "Když jsem otevřela obálku, sotva jsem lapala po dechu. Vyndala jsem fotku, kde byl princ Harry a Meghan Markle. Na druhé straně poděkování. Nesmírně mě to potěšilo a zároveň dojalo," popsala.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
ŠOKUJÍCÍ! Proč princ Harry s Meghan chtějí BANÁNOVÝ SVATEBNÍ DORT?

ODHALENO: Kolik bude stát svatba Harryho a Meghan? Zaplatí pořádný balík!

Zbláznil se? Princ Harry udělal před svatbou odvážné gesto, které mu jednou může zničit život!

lud, TN.cz

K tématu Dopis

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz