Melania Trumpová

Melania Trumpová musela náhle na operaci! Měla nález na ledvině

Melania Trumpová musela náhle na operaci! Měla nález na ledvině
Zdroj: Profimedia

Americká první dáma musela na operaci ledviny! Lékaři Melanii Trumpové odstranili "nezhoubný nález", v nemocnici bude do konce týdne. Během zákroku byl přítomen i prezident Donald Trump.

"První dáma Melania Trumpová podstoupila dnes ráno embolizační zákrok, který vyléčil její nezhoubný nález na ledvině. Procedura byla úspěšná, žádné komplikace nenastaly," citoval oficiální prohlášení kabinetu Trumpové portál CNN.

Podle vyjádření by měla Melania zůstat v nemocnici do konce týdne. Operovali ji v Národním vojenském zdravotním středisku Waltera Reeda. "První dáma se těší, až se plně zotaví a bude tak moci pokračovat v práci na podporu všech dětí," stojí v dokumentu.

Do nemocnice přijel manželku podpořit i americký prezident Donald Trump. Před operací s ní promluvil, poté její stav prodiskutoval s lékaři. Oficiální stanovisko vydala kancelář první dámy až po zákroku.

Související obsah

Trumpová je první manželkou prezidenta po Nancy Reaganové, která musela v úřadu absolvovat tak těžký zákrok. Reaganová prodělala mastektomii v roce 1989, deset let předtím operovali chirurgové Rosalynn Carterovou, která měla nádor na prsu.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz