Zahraničí

VIDEO: Psí hrdina zachránil svého kamaráda před utopením

Skutečně dobří přátelé si pomáhají a vzájemně se chrání. A neplatí to jen mezi lidmi. Dokazuje to i video z bezpečnostní kamery v Arizoně, kde se málem utopil jeden z dvojice psů. Druhý ale nezaváhal a pro svého kamaráda skočil. Dost možná mu tak zachránil život.

Video z bezpečnostní kamery zveřejnila Laurie Sorsen Becerraová na Facebooku, záběry ze záchrany brzy obletěly svět.

Na videu je vidět, jak se Smokey snaží dostat z bazénu, stěží drží hlavu nad hladinou. Majitelka k videu zveřejnila, že nikdy nebyl dobrý plavec.

Na pomoc mu přispěchal jeho parťák Remus, který zpočátku nevěděl, co dělat, snažil se svému kamarádovi pomoc, nakonec neváhal a skočil do bazénu, aby Smokeyho podepřel a dostal do bezpečí.

Související obsah

"Remus je možná šílené štěně, má ale srdce ze zlata. Můj hrdina," uveřejnila Becerraová.

Podle ní byl její partner Jay před nehodou se psy v domě, normálně bez dozoru k zvířata bazénu nesmí, museli se ale dostat do zahrady přes plot.

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz