Meghan Markle

Harry vážně není Meghanin první. Kdo prošel její náručí? GALERIE

Harry vážně není Meghanin první. Kdo prošel její náručí? GALERIE
Zdroj: Twitter

Nastávající manželce prince Harryho Meghan Markle je už 36 let, nikdo si tedy asi nemyslí, že před svým nastávajícím neměla žádnou známost. I v jejím životě bylo několik osudových mužů. Možná ale mnohem méně, než byste tipovali.

Už brzy se z ní stane členka královské rodiny, dosud ale žila nespoutaný život jako mnoho jiných Američanek. A k tomu patřilo také randění. Deník Metro se podíval, kdo byli osudoví muži Meghan Markle.

Trevor Engelson

S americkým filmovým producentem Trevorem Engelsonem se Meghan seznámila před 14 lety. Zamilovali se a o šest let později se vzali. Svatba se konala 10. září 2011 na Jamajce. Zúčastnilo se jí 102 hostů a trvala čtyři dny.

Související obsah

Obřad prý byl velmi rychlý, trval jen asi 15 minut. "Potom šli všichni tancovat. Vypadalo to, že chtěli jen pařit," popsal zdroj blízký páru. V srpnu 2013 se ale dvojice rozvedla, prý kvůli neslučitelným rozdílům.

Trevor se narodil 23. října v New Yorku, je o pět let starší než Meghan. Před ním měla dva roky chodit s jistým Joe Giulianem.

Rory McIlroy

I když tento románek nebyl nikdy oficiálně potvrzený, říká se, že mezi Meghan a profesionálním golfovým hráčem Rorym McIlroyem v srpnu 2014 něco bylo. Meghan ale všechny drby popřela.

Související obsah

Spekulace zesílily ve chvíli, když spolu ti dva absolvovali kbelíkovou výzvu. Rory je údajně pozvaný také na královskou svatbu.

Cory Vitiello

S kuchařem slavných randila Meghan v roce 2014 a chodit s ním měla až do chvíle, kdy potkala prince Harryho. Protože se vztah snažili držet v tajnosti, moc se o jejich románku neví. Jen to, že spolu žili v Torontu.

Podle The Telegraph se Meghan seznámila s princem Harrym v květnu 2016, když ještě byla s Corym. Dvojice měla v té době procházet těžkým obdobím.

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Co víte o KRÁLOVSKÉ SVATBĚ?
Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz