Cigareta

Muže zabila elektronická cigareta! Vybuchla mu v ústech

Muže zabila elektronická cigareta! Vybuchla mu v ústech
Tallmadge D’Elia Zdroj: facebook.com

Uživatelé elektronických cigaret jsou v šoku! V USA způsobila smrt člověka. Explodovala mu v ústech a úlomky se mu zabodly do lebky.

Elektronická cigareta zabíjela v americkém městě St. Petersburg na Floridě. Obětí je 38letý televizní producent Tallmadge D'Elia, píše BBC.

Ohořelé tělo muže našli hasiči v jeho domě, kde museli bojovat i s rozsáhlými plameny. Cigareta muži vybuchla v ústech a roztříštila se, její úlomky se mu zabodly do hlavy. Pitva ukázala, že příčinou smrti byl průnik střepů do mozku. D'Elia utrpěl také popáleniny na 80 procentech těla.

Elektronická cigareta byla produktem společnosti Smok-E Mountain. Mluvčí firmy uvedla, že jejich cigarety nevybuchují a že pravděpodobně mohlo dojít k chybě baterie.

Otec Christopher D'Elia byl ze zprávy o smrti svého syna zdrcený. Podle amerických médií jde o první případ v USA, kdy úmrtí člověka způsobila elektronická cigareta.

Související obsah

Američtí hasiči mezi lety 2009 až 2016 zaznamenali 195 incidentů, jejichž hlavní příčinou byl výbuch nebo požár e-cigarety. V roce 2015 cigareta vybuchla a poranila tvář 29letého muže z Colorada, zlomila mu krk a poškodila zuby.
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz