Královská svatba 2018

Kteří slavní přijdou na svatbu? Rihanna dostala od prince košem

Už jen hodiny zbývají do chvíle, kdy si britský princ Harry vezme za ženu bývalou americkou herečku Meghan Markle. Na obřad pozvali asi 600 hostů, následné recepce se zúčastní asi dvě stovky lidí. A pozvánku dostaly i některý celebrity.

Bude to menší svatba, než jakou před osmi lety měli Kate s Williamem, přesto ale bude velkolepá. Uskuteční se v sobotu v pravé poledne (13:00 našeho času) v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Kromě rodiny a přátel budou svědky obřadu také známé tváře.

Hodně se skloňovalo jméno zpěvačky Rihanny, která se s princem Harrym seznámila v roce 2016, když zavítal na její rodný Barbados. Jenže ta královskou pozvánku nedostala, stejně jako nejméně dvě členky skupiny Spice Girls. Které celebrity účast na obřadu potvrdily?

Související obsah

David a Victoria Beckhamovi

Geri Halliwell

Emma Bunton

George a Amal Clooneyovi

Cressida Bonas

Chelsy Davy

Ellie Goulding

James Blunt

Cara Delevigne

Serena Williams

Priyanka Chopra

Jessica Mulroney

Patrick J. Adams

Millie Mackintosh

Elton John

 

Dlouho se spekulovalo také o tom, zda se svatby zúčastní sama královna. Podle deníku Metro si tuto slavnostní chvíli nenechá ujít ani ona, ani její manžel princ Philip, který před nedávnem prodělal operaci. Na obřad by měl dorazit v kolečkovém křesle.

mom, TN.cz

K tématu Královská svatba 2018

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz