Znásilnění

Muž se přiznal ke znásilnění tří dcer! Trest se mu ale nelíbil

Muž se přiznal ke znásilnění tří dcer! Trest se mu ale nelíbil
Zdroj: TV Nova

Muž ze západního Slovenska se u soudu přiznal, že dlouhé roky znásilňoval tři nevlastní dcery. Soudce ho poslal za mříže, jenže muž si zřejmě představoval, že za přiznání dostane nižší trest. Proti verdiktu se ihned odvolal.

Tři nezletilé sestry měl sexuálně zneužívat partner jejich matky několik let. Každá z nich si prošla peklem, nechutnosti jim způsoboval od útlého věku. Starší dívky trpěly sedm let, tu nejmladší muž podle obžaloby také bil, píší tvnoviny.sk.

Matka zneužívaných děvčat se o všem dozvěděla až po rozchodu. Policisté otřesný případ uzavřeli po pěti měsících. Prokurátor pak podal obžalobu pro trestné činy znásilnění, sexuální násilí a sexuální zneužívání.

Soud rozhodl velice rychle - jen tři týdny po obžalování. Stačilo jediné soudní jednání, na kterém se muž přiznal a prohlásil, že je vinen. Dívky tak nemusely projít bolestivým procesem, kdy by u soudu vyprávěly, co všechno podstoupily.

Související obsah

Násilníkovi hrozilo až 15leté vězení, podle verdiktu by si měl odpykat téměř tolik. "Soudce okresního soudu uložil obžalovanému trest 13 let odnětí svobody a také mu uložil ochrannou sexuologickou léčbu ústavní formou," informovala mluvčí krajského soudu v Trnavě Jana Kondákorová.

Soudce muže poslal do vězení s minimální ostrahou. Rozsudek ale zatím není pravomocný, muž se proti němu odvolal. Zřejmě doufal, že když se přizná, dostane nižší trest. Proti verdiktu se možná odvolá i státní zástupce, nechal si čas na rozmyšlenou.


Podívejte se na reportáž TV Markíza o případu:

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz