Královská svatba 2018

Meghan snila o královské svatbě už v dětství! FOTO jako důkaz

Meghan snila o královské svatbě už v dětství! FOTO jako důkaz
Zdroj: Profimedia

Příběh Američanky, která si vzala britského prince, dojal tisíce lidí po celém světě. Je totiž přímo pohádkový! A jako takový ho také prezentují americká média. Upozorňují, že Meghan se už před 22 lety podívala k Buckinghamskému paláci - jako turistka.

Ty fotky dělí 22 let, přesto jsou dnes srovnávány. Z patnáctileté turistky, která spolu s kamarádkou pózovala v Londýně před Buckinghamským palácem a snila o tom, že by se kdy podívala dovnitř, se totiž stala královská nevěsta.

Podle amerických médií i fanoušků britské královské rodiny snímek dokazuje, že sny se plní a pohádky se stávají skutečností. Příběh prince Harryho a Meghan Markle je totiž jako vystřižený z filmového plátna nebo dětské knížky. A jako takový měl svůj happyend.

Harry a Meghan se přitom seznámili díky společné kamarádce, která zorganizovala rande naslepo - v červenci 2016. Herečka v té době zářila v seriálu Suits a žila v kanadském Torontu, britský princ organizoval Invictus Games, závody pro postižené veterány.

 

Harry později prohlásil, že už v první chvíli, kdy Meghan uviděl, věděl, že je to ta pravá. Pomohlo tomu možná i to, že Američanka příliš o královské rodině ani princi samotném nevěděla. Jen po dvou schůzkách spolu odjeli do Botswany, kde je nepronásledovali novináři, a tak spolu mohli spát ve stanu.

Jenže tahle doba netrvala dlouho. Už na konci října si někteří paparazzi dali dvě a dvě dohromady a začali o páru chrlit jeden článek za druhým. Všimli si, že Meghan a Harry mají stejné náramky, dvojici také viděli na halloweenské party. Na začátku listopadu princ vztah potvrdil a poprosil o soukromí.

Související obsah

Během roku 2017 už svou lásku netajili, zároveň ale ještě neměli souhlas královny Alžběty II. se sňatkem. Meghan často létala do Británie, Harry zase za ní do Toronta. Potkali se i na Jamajce a trávili spolu všechen volný čas, kterého moc nebylo. V listopadu pak potvrdili zasnoubení, odsouhlasené vladařkou.

Od té doby už se Meghan začala objevovat po Harryho boku i při oficiálních akcích. S královskou rodinou trávila také Vánoce, což byl od královny obrovský a bezprecedentní krok. Happyendem byla prozatím jejich svatba v kapli svatého Jiří na hradě Windsor. Svá ano si řekli před 600 hosty.


Podívejte se na reportáž TV Nova o svatbě:


ČTĚTE TAKÉ:

Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru?
KRÁLOVSKÝ SVATEBNÍ DORT, který šokoval celý svět! Čím byl výjimečný?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz