Královská svatba

Řekl "tajné" hlášky prince i hostů! Expert na čtení ze rtů baví svět

Řekl "tajné" hlášky prince i hostů! Expert na čtení ze rtů baví svět
Zdroj: Twitter

Královskou svatbu prince Harryho a Meghan Markle sledovaly miliony lidí po celém světě - včetně experta na odezírání rtů Terryho Ruanea. Tomu neunikly mnohdy zajímavé poznámky hostů a snoubenců, které měly zůstat světu utajené. Nyní baví lidi po celém světě.

Královská svatba prince Harryho a bývalé herečky Meghan Markle byla bezpochyby nejsledovanější akcí letošního roku, kterou s napětím pozorovali mimo jiné i nejrůznější odborníci na módu, květiny, královskou etiketu ale třeba i řeč těla. Jedním z nich je i expert na odezírání ze rtů Terry Ruane, jehož poznatky nyní baví celý svět.

Prozradil totiž, co si mezi sebou špitali nejen snoubenci, ale i svatebčani včetně George Clooneyho se ženou nebo samotné královny a prince Filipa, informuje britský Daily Mail.

Související obsah

Příchod hostů

"Dnes nemám opici, takže je to fakt fajn." I tato slova podle Ruanea zazněla na královské svatbě. Konkrétně tuto větu pronesla do telefonu žena, která přišla v doprovodu kulinářského kritika Toma Parkera Bowlese.

Herec George Clooney při setkání s moderátorem Jamesem Cordenem nešetřil chválou. "Vypadáš skvěle," pronesl na jeho adresu. Jeho žena Amal mezi tím pronášela věty jako "Oh, jak milé" nebo "To je otrava". Není však jasné, co tím přesně měla na mysli.

Související obsah

V kapli

V samotné kapli došlo hlavně na nervozitu a emoce. Tomu odpovídala slova nejen hostů, ale i samotných snoubenců. Princ Harry byl při čekání na nevěstu nesvůj, svého bratra, prince Williama, se dokonce ptal, jestli už Meghan dorazila. "Je tu?" vyžadoval odpověď. "Ne, ještě ne. Vlastně nevím," přiznal William. Pak Harry vtipkoval, že chce vidět Meghan a její šaty "dřív, než zešediví".

U oltáře

Krásná nevěsta princi vyrazila dech. Když došla k oltáři, řekl jí Harry: "Vypadáš úžasně. Chyběla jsi mi". Když pak Meghan odhrnoval závoj z tváře, ptal se, jestli je vše v pořádku.

Související obsah

Odchod z kaple

Velmi diskutovanému "prvnímu polibku" na schodech z kaple předcházela Meghanina věta "Políbíme se?". Harry odpověděl "ano". Oproti tomu královna poroučela princi Filipovi, aby nepřestával mávat.

Pro americkou herečku byl výstup před tolika lidmi stresující, bylo jich opravdu mnoho. "Wow, je tu plno. Neuvěřitelné," neustále opakovala. A hláška prince na závěr? Když čerstvý ženich dorazil od jásajícího davu do soukromých královských zahrad, pronesl: "Tak a teď si můžeme dát drink".

Podívejte se na reportáž o královské svatbě:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nečekaná slova Camilly na adresu Meghan: Co o Harryho lásce řekla?

Meghan a Harry se sotva vzali: Teď se světem šíří zpráva, že se jim brzy narodí dvojčata!

Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru?
Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle

lud, TN.cz

K tématu Královská svatba

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz