Zranění

Muž vyprošťoval zraněného řidiče, sám skončil v péči záchranářů

Muž vyprošťoval zraněného řidiče, sám skončil v péči záchranářů
Zdroj: HZS Plzeňský kraj

U vážné dopravní nehody zasahovaly v úterý po poledni všechny složky Integrovaného záchranného systému. Mezi Tachovem a Ctiboří narazilo auto do stromu. Zranění utrpěli tři lidé, kteří v havarovaném volkswagenu cestovali. Záchranáři museli ošetřit i jednoho ze svědků nehody, který pomáhal vyprostit řidiče z havarovaného vozu.

O nehodě informoval mluvčí plzeňských hasičů Petr Poncar. "Při dopravní nehodě s následným požárem vozidla mezi Tachovem a Ctiboří byli zraněni čtyři lidé. Řidič vozidla, dva spolujezdci a svědek, který vyprostil řidiče z hořícího automobilu před příjezdem naší jednotky," prozradil mluvčí hasičů Poncar.

Podle jeho informací by ale zranění svědka, který neváhal riskovat vlastní zdraví, aby pomohl osádce havarovaného vozu, neměla být vážná. Muž se poranil na noze a utrpěl lehčí popáleniny na rukou.

Nejvážněji byl zraněn řidič havarovaného vozu. Pro něj přiletěl vrtulník a převezl jej na popáleninové centrum pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Dva další zraněné odvezly sanitky do nemocnic ve Stodu a v Plzni.

Související obsah

Policejní mluvčí upřesnila pro web Krimi-Plzeň.cz, že havarovaným vozem byl automobil značky Volkswagen Polo, který jel od Halže na Tachov a v levotočivé zatáčce vyjel vpravo mimo komunikaci a narazil do stromu.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zranění

Důležité Události

Píše se na Deník.cz