APLIKACE TN.CZ
Nehoda

Náklaďák proti vlaku: Náraz lokomotivu zmuchlal jako papír!

Náklaďák proti vlaku: Náraz lokomotivu zmuchlal jako papír!
Zdroj: TV Nova

Vážná zranění utrpěl ve středu po poledni strojvedoucí osobního vlaku na jihu Čech. Na přejezdu u Nové Vsi nad Lužnicí na Jindřichohradecku se souprava, kterou řídil, srazila s nákladním autem.

A zatímco cestující z vlaku i šofér náklaďáku ze srážky vyvázli v pořádku, "mašinfíra" se zranil vážně. A není divu - náraz do nákladního auta totiž předek lokomotivy hodně zdemoloval - skoro jako kdyby najela do obřího klínu.

Reportér TV NOVA na místě zjistil, že vlak se srazil s takzvanou sklápěčkou, které se hodně používají pro přepravu materiálu na stavbách.

Související obsah

Hned vedle přejezdu je areál firmy, kam sklápečka podle všeho v době, kdy se srazila s vlakem, právě vjížděla. Výstražná světla na přejezdu blikala.

České dráhy odhadují, že omezení na trati potrvá přibližně do půl sedmé večer, vlaky na nezbytně dlouhou dobu nahradily autobusy.

pez, Vladimír Hoť, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz