Meghan Markle

Tajemství vévodkyně ze Sussexu: Má jiný nos i rty než v dětství

Tajemství vévodkyně ze Sussexu: Má jiný nos i rty než v dětství
Zdroj: Profimedia

Je teprve pár dní od královské svatby na hradě Windsor a na Meghan Markhle (36) nezůstává jedna nitka suchá. Před svatbou se řešila minulost herečky a komplikovaná rodina a teď? Teď se všichni shodují, že vévodkyně ze Sussexu nebude úplně přirozená.

Jako vévodkyně ze Susexu se po boku manžela ukázala na oslavě 70. narozenin svého tchána prince Charlese a deníky začaly psát o tom, kdy Meghan a Harry přijdou se žhavou novinkou o přírůstku do rodiny. 

Aby toho nebylo málo - hodně se spekuluje o dokonalém vzhledu bývalé herečky, který na svědomí nemá jen příroda. 

Rodina poskytla staré fotografie Meghan, a tak můžeme vidět, jak novopečená vévodkyně vypadala jako dítě, v pubertě a při promoci. Všichni se shodují  na jedné zásadní věci! Kde vzala Meghan tak malý nos, plnější rty a větší obočí?

 

Historické fotky totiž ukazují jasně, že vévodkyně ze Sussexu měla naprosto jiné rysy ve tváři. Odborníci v zahraničních médiích se tedy shodují, že nos se Meghan radikálně změnil. Její maminka Doria Ragland má široký nos, který působí rozpláclým dojmem. A takový měla i Meghan. Po údajném zákroku se jí ale zúžil a mírně zvedl. To ovšem u amerických hereček nebývá nic neobvyklého.

 

Poté britské noviny naráží ještě na její rty a obočí. Vlasy, které měla vévodkyně celé dětství kudrnaté, si prý denně žehlí a nechce si je nechat přirozené. 

I tak novopečená manželka prince Harryho zůstává velkou módní ikonou a většina žen po celém světě ji uznává a bere jako velký vzor.

ČTĚTE TAKÉ:

Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru?
KRÁLOVSKÝ SVATEBNÍ DORT, který šokoval celý svět! Čím byl výjimečný?

mk, TN.cz

K tématu Meghan Markle

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz