Zahraničí

Tvrdý zásah na pláži! Maminku bil policista surově do hlavy! VIDEO

Tvrdý zásah na pláži! Maminku bil policista surově do hlavy! VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Mnoho lidí si chce během dovolené užít klid na pláži, mladou Američanku by ale ani ve snu nenapadlo, že prožije jeden z nehorších dnů v životě. Policisté ji skoro bezdůvodně zadrželi, při tom ji ale jeden z nich surově mlátil do hlavy.

Mladá Američanka z Philadelphie chtěla strávit Memorial day (Den obětí války) s rodinou na pláži v New Jersey, zažila ale skutečně šokující incident, který šokoval všechny kolem a následně i další na sociálních sítích, píše portál TVNoviny.sk.

Emily Weinmanová tvrdí, že nic špatného neudělala, i přesto ji policisté zadrželi, spoutali a jeden ji navíc surově několikrát udeřil přímo do hlavy, potom ji měl chytit silně pod krkem, díky čemuž nemohla dýchat.

"Neodporujte!" křičí na záběrech, které natočil jeden z přihlížejících, jeden z policistů. Emily se ale brání: "Nemáte právo, abyste mě takhle mlátili." Celý incident se odehrál před zraky její osmnáctiměsíční dcery.

Video bohužel neukazuje, jak celý incident začal, Emily ale zveřejnila prohlášení na sociálních sítích. Celá situace začala tím, že si policisté všimli neotevřených piv, ptali se jich proto na věk. Ten jim Emily s přítelem sdělili, Emily je pod 21 a nesmí pít v USA alkohol, zdůraznili navíc, že ještě nepili, policisté je i nadále pozorovali.

"Ptala jsem se jich, jestli nemají něco lepšího na práci než zastavovat mladistvé a zakazovat jim pít alkohol, když se jinde dějí závažnější věci. Odpověděli mi, že nás už chtěli nechat, ale takhle to zapíší," napsala podle tvnoviny.sk Emily. Ta jim následně odmítla sdělit své jméno a předložit průkaz totožnosti.

Související obsah

Kvůli tomu už ji policisté museli zadržet, nebrali při tom žádný ohled na to, že má s sebou své malé dítě. Měli k ní přistoupit s pouty, ona pak při couvání upadla na zem a v té chvíli už na ní byli policisté. Jeden k zadržení přistoupil skutečně surově.

Celý incident je nadále vyšetřován, uvádí tvnoviny.sk.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz