Pes

Sebeobrana, nebo surový útok? Strážník kopal do psa! VIDEO

Nejméně týden stráví v nemocnici strážník, který se při obchůzce dostal do křížku s majitelem dvou menších psů. Jeden z nich ho na sídlišti ve Vel'kém Krtíši pokousal. Přesto se lidé nyní nemohou shodnout, jestli je městský policista obětí, nebo spíš útočníkem. Rozhádal je kamerový záznam.

Na dva znepřátelené tábory rozdělilo Slováky video, které se v uplynulých dnech objevilo na internetu v souvislosti s napadením strážníka ve Vel'kém Krtíši. Městského policistu pokousal pes. Jenže podle některých lidi byl jeho zákrok nepřiměřeně surový, informují tvnoviny.sk.

Incidentu předcházelo střetnutí strážníka a majitele psů, který však zvířata neměl na vodítku. Když ho muž v uniformě vyzval, aby psy připoutal, odmítl to udělat. Podle policie navíc odmítl ukázat občanský průkaz, naopak. Strážce zákona zcela ignoroval a chtěl odejít.

Ze záznamu kamery je patrné, že se strážník pokoušel muže zastavit. Jenže to se nelíbilo psovi, kterého měl muž s sebou. Městského policistu kousl do nohy, na což strážník reagoval tak, že do psa kopl.

Související obsah

Majitel psů skončil na policejní stanici a hrozí mu obvinění z útoku na veřejného činitele. Sám strážník skončil v nemocnici, kde zůstane nejméně týden kvůli tomu, že není jasné, jestli byli psi očkovaní. Lékaři mu do břicha pravidelně vpichují injekce.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz