Smrt dítěte

Sedmnáctiletá dívka se utopila ve vaně, ucpala si odtok copem

Sedmnáctiletá dívka se utopila ve vaně, ucpala si odtok copem
Zdroj: facebook

Mladá dívka z Pensylvánie tragicky zemřela. Uklouzla při sprchování, bouchla se do hlavy a svými vlasy si ucpala kanál ve vaně. Voda neměla kam odtéct a dívka se utopila.

Brianne ´Bri´ Marie Rappová se připravovala do školy, zatímco její matka Kimberly v klidu spala. Vstala o několik minut později a šla se za dcerou podívat. Bohužel sedmnáctiletou dívku našla ve vaně mrtvou. Podle CBS Pittsburgh byla vana přeplněná vodou. Důvodem byl ucpaný odtok od dívčiných vlasů.

Smrt mladé dívky mohla mít údajně dvě zavinění. Buď si zapomněla vzít léky na štítnou žlázu nebo ve sprše uklouzla, tím vznikl pád a náraz do hlavy.

"Myslíme si, že se jí zamotala hlava, spadla a přitom si přivodila zranění. Poté ji našla má exmanželka," nechal se slyšet Briannin otec Michael Crow. "Nevíme, co se přesně stalo, ale obáváme se, že se jí zapletly vlasy do kanálu a ucpaly odtok."

 

Otec sedmnáctileté studentky nedokáže zapomenout na okamžik, kdy mu bývalá žena zavolala a sdělila, že je dcera po smrti. V prvních vteřinách si myslel, že jen Brianne utekla z domu, až po chvíli mu došlo, že odešla navždy.

Rodina mladistvé se rozhodla vytvořit účet na webových stránkách GoFundMe. Server je základnou pro lidi s těžkou finanční situací a charity sbírající prostředky k pomoci druhým.

Otec dívky prosí o přispění na pohřeb své milované dcery. "Moje dcera Brianne Rapp zemřela  v pátek  1.června 2018 v domě své matky. Nečekaně a ve věku 17 let."

Michael dále pokračuje,"Moje dcera žila nejen pro svou rodinu, ale hlavně i pro své přátele. Byla tu pro nás vždycky. Jako rodina bychom chtěli naší dceři udělat úctyhodné poslední rozloučení!"

Rodina dívky žádá o 9 500 dolarů a suma už se povedla vybrat. Dokonce překročila limit.

Otec stránky aktualizoval a všem, co pomáhají, napsal dojemný vzkaz: "Rozhodli jsme se, že náklady na pohřeb zaplatíme a ze zbytku peněz uděláme školní fond pro Briannina bratra Tylera (12) a sestru Maddy (4). Bude to uctění památky naší zesnulé dcery."

mk, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz