Zahraničí

VIDEO: Maskovaní muži zaútočili mačetou a kladivem na auto!

Strašlivý incident zachytili lidé v britském Birminghamu. Dva maskování muži při něm útočí mačetou a kladivem na auto, do kterého navíc bourá další vůz. Muži se nakonec otočí a prchnou. Nejedná se o jediný podobný incident v poslední době.

Vypadá to jako scéna z akčního filmu, rodina v Birminghamu ale byla svědkem neuvěřitelně vypjaté situace. Na začátku je vidět, jak nabourané BMW, které bylo podle portálu Dailymail kradené, nutí couvat Toyotu. Ta následně skončí v zaparkovaných autech.

"Zpátky, zpátky, zpátky," zazní na záběrech ve chvíli, kdy k nabourané Toyotě přibíhá maskovaný muž v tmavé bundě a džínsech a mlátí zběsile mačetou do auta. Po chvíli je nucen uskočit, protože BMW opět bourá do Toyoty, které se zvedne jedno kolo do vzduchu.

Následně se objeví druhý maskovaný útočník, který zaútočí kladivem. Po úderu se oba obrací a prchají pryč. Policie potvrdila portálu Sun, že se incidentem zabývá.

Související obsah

Šokující incident je jen jedním z mnoha útoků, které se odehrály během dne. Scotland Yard již například zadržel mladíka (17), který je podezřelý z útoku loveckým nožem na auto, které ho ohrozilo.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz