Domácí

Po Hance se před pár dny slehla zem, pomozte policii s pátráním

Po Hance se před pár dny slehla zem, pomozte policii s pátráním
Zdroj: Policie ČR

Českobudějovičtí kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po Haně Schubertové (44), která koncem minulého týdne odešla z domova, od té doby o sobě ale nikomu nedala vědět. V případě, že byste o ní měli jakékoliv informace, kontaktujte policii.

Už koncem minulého týdne odešla Hanka z bytu na Českobudějovicku. Od té doby se ale nikomu neozvala, příbuzní se proto obrátili na policii, která následně vyhlásila pátrání.

Hana je přibližně 170 centimetrů vysoká, má hubenou postavu, vlnité blond vlasy a modré oči. V době odchodu na sobě měla černé letní šaty, které jí končí u kolen. Obuv se policistům zjistit nepodařilo.

"U sebe má blíže nezjištěnou finanční hotovost a osobní doklady. Mobilní telefon u sebe nemá," uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Související obsah

I přes snahu policistů se zatím Hanu najít nepodařilo, policie se proto obrací s žádostí o pomoc také na širokou veřejnost.

"Kdo by měl jakékoli poznatky k jejímu pohybu či pobytu, ať nás kontaktuje na lince tísňového volání 158 nebo na kterékoli služebně Policie České republiky. Děkujeme za vaši spolupráci," zveřejnil Bajcura.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz