Zahraničí

VIDEO: Dívka (15) pohřbila své narozené dítě. Našli ho v zemi živé

VIDEO: Dívka (15) pohřbila své narozené dítě. Našli ho v zemi živé
Zdroj: Profimedia

Těžko uvěřitelný start do života měla novorozená holčička v Brazílii. Tu mladá matka, která si měla myslet, že dítě zemřelo, pohřbila na zadním dvoře rodinného domu. Holčička ale mrtvá nebyla a přežila sedm hodin pohřbená zaživa.

Novorozené děvčátko v brazilském Mato Grosso zázračně přežilo po tom, co bylo dlouhých sedm hodin pohřbené zaživa, uvádí portál TVNoviny.sk s odvoláním na agenturu AP.

Státní policie v Mato Grosso v sobotu uvedla, že teprve patnáctiletá maminka porodila dítě během týdne, myslela si ale, že dítě zemřelo, pochovala ho proto na zadním dvoře rodinného domu.

Tajného pochování si někdo všiml, na policii pak přišel anonymní tip o celém skutku. Policisté vyrazili okamžitě na místo a malou holčičku s hrobu dostali ven.

Související obsah

Pozor, video obsahuje znepokojivé záběry, pro někoho může být nevhodné.

Děvčátko bylo podle portálu TVNoviny.sk převezeno do nemocnice, stav novorozeněte by měl být v současné chvíli již stabilizovaný. Policie kvůli nízkému věku zadržela místo matky babičku a prababičku, které zůstanou během vyšetřování ve vazbě. Mladá matka byla vyslechnuta a následně propuštěna.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz