Sebevražda

Přítel jí vyhrožoval, že zveřejní její erotická videa a fotky. Zabila se

Přítel jí vyhrožoval, že zveřejní její erotická videa a fotky. Zabila se
Studentka z Londýna se zabila kvůli vyhrožování svého přítele. Zdroj: facebook.com

Mladá studentka Damilya Jossipalenyová (24) skočila ze svého apartmánu v Londýně poté, co jí přítel Alessio Bianchi (26) vydíral, že jejich společná erotická videa a fotky rozešle rodině.

Pár se seznámil na Regentově univerzitě v Londýně. Vztah trval zhruba dva a půl roku s tím, že se milenci rozešli minulý rok v květnu a to na popud Damiye Jossipalenyové.

Odkopnutý expřítel Alessio Bianchi se nedokázal smířit s rozchodem a rozhodl se své lásce pomstít. To studentka psychicky nezvládla a skočila z balkónu svého bytu. Dle informací byl vztah po celou dobu velmi divoký. Několikrát se prý pár hádal ve společnosti, fyzicky se oba milenci napadali a posouvali hranice agrese.

Mladý student teď čelí obvinění ze zabití, protože dívce vyhrožoval a vydíral jí a ona tlak psychicky nezvládla. 

Čtyřiadvacetiletému mladíkovi byl v dubnu udělen 12týdenní trest odnětí svobody poté, co byl obviněn z odcizení a odhalení soukromých fotek a videí své expřítelkyně.

 

Související obsah

Student přítelkyni nejrpve vyhrožoval, ale když to nezabíralo - rozhodl se jí poslat jedno z videí, kde ho sexuálně uspokojuje a připojil k tomu vzkaz: "Zničím Tě!"

Emma Kirbyová z Metropolitní policie uvedla: "Byli jsme požádání, abychom se podívali na to, zda došlo v minulosti k domácímu násilí nebo zneužívání, které by mohlo zhoršit duševní stav mrtvé až k bodu, kdy by mohla spáchat sebevraždu."

Bianchiův obhájce Steven Powles řekl: "Nelze říci ze žaloby, že by se obžalovaný podílel na krocích, které dívku dovedly až k sebevraždě, ale uvědomoval si, že je jeho bývalá přítelkyně velmi zranitelná."

mk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz