Kralupy nad Vltavou

Lidl v Kralupech končí, totální výprodej přilákal stovky lidí! FOTO

Lidl v Kralupech končí, totální výprodej přilákal stovky lidí! FOTO
Zdroj: facebook

V Kralupech nad Vltavou končí pobočka obchodního řetězce Lidl a tak obchod místním připravil totální výprodej. Tahle akce rozpoutala neuvěřitelnou vlnu zájmu a obyvatelé města stojí po stovkách ve frontě před obchodem a trpělivě čekají, co na ně zbyde.

Kralupský Lidl ohlásil, že zavírá prodejnu a chce přes léto rekonstruovat. Proto vyzval obyvatele, aby si přišli nakoupit zbylé zboží a nabídl vše v obrovských slevách. To v místních vzbudilo zvědavost a po stovkách se shromažďují před prodejnou.

Ještě před otevírací dobou se na parkovišti obchodu začala tvořit dlouhá fronta, která se ani v osm ráno nezmenšovala. Ba naopak. Lidé se stále hromadí a doufají, že se na ně taky dostane. 

 

Na sociálních sítích se našli i tací, kteří si z nadšenců ve frontě dělají legraci a celou kampaň a slevovou akci velmi vtipně glosují. 

"Přivezli banány," vtipkuje jeden z obyvatel."V 6:00 hodin tam už čekalo asi 20 nedočkavců," popisuje další. "U obchodního domu Lidl v Kralupech se budou tvořit dlouhé kolony, počítejte se zdržením," komentují další.

Potraviny se slevou si bude možné pořídit do 14. června. Poté Lidl začně s rozsáhlou rekonstrukcí a otevře až v listopadu.

mk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz