Pátrání

Jirka (17) zmizel neznámo kam. Může si ublížit, uvedli policisté

Jirka (17) zmizel neznámo kam. Může si ublížit, uvedli policisté
Zdroj: Profimedia

Bohužel smutný konec má pátrání po sedmnáctiletém chlapci, který zmizel v úterý po vyučování ve Stříbře na Tachovsku. Mladík nedorazil na internát, kde bydlel. Večer našli kolemjdoucí jeho tělo.

Sedmnáctiletý student Střední odborné školy ve Stříbře odešel ze školy ve středu před 14. hodinu. Na internát, kde žil, ale nedorazil. Policisté po něm vyhlásili pátrání a s žádostí o pomoc se obrátili také na veřejnost.

Nejvýraznějším znamením měl být plyšový medvěd, kterého mladík nosil v rukou. Hledali jej kamarádi, dobrovolníci i policisté, kteří zapojili i vrtulník s termovizí. V podvečer našli pátrači medvěda i batoh.

O chvíli později bohužel našli kolemjdoucí i bezvládné tělo. "Pátrání ukončeno. Děkuji všem těm, co se ho společně s námi snažili najít. Odpočívej v pokoji," napsal na facebooku kamarád pohřešovaného mladíka.

Tělo našli nedaleko Stříbra. Prvotní ohledání vyloučilo cizí zavinění. Policisté nařídili soudní pitvu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz