úraz hlavy

Úraz hlavy způsobil ženě závislost na sexu. Hlavně s cizími muži

Úraz hlavy způsobil ženě závislost na sexu. Hlavně s cizími muži
Zdroj: Profimedia

Nikki Pegramová (31) si přivodila úraz hlavy. Od té doby je závislá na sexu a to převážně s cizími muži. Partner to Nikki toleruje a tvrdí, že mu to nevadí.

Nikki Pegramová (31) je matkou sedmileté holčičky Freddie. Byla spořádanou partnerkou a matkou na plný úvazek. Sedm let žila se svým manželem ve Wellingborough Northants poklidný život. 

Vše se změnilo v roce 2014, kdy utrpěla vážnou nehodu hlavy. Bouchla se o kovový sloup a byla v komatu. Lékaři u Nikki diagnostikovali tzv. anterográdní amnézii.

 

Vedlejší účinky nemoci se dostavily tak, že se v ženě vzbudila vášeň a chuť sexuálně žít. Svého manžela a otce dcery milovala a nechtěla od něj odejít, ale muž si nedokázal zvyknout. Začala tedy krize a žena se rozhodla, že bude lepší vztah ukončit a naplno si užívat toho, co chce.

Založila si seznamky na všech sociálních sítích a začala intenzivně randit a střídat muže. Jedním z nich byl i Marc, kterého Nikki potkala před rokem. Vztah z počátku udržovali na bázi flirtování a užívání si. To se ovšem prohlubovalo a pár se vídal čím dál tím častěji. 

Nikki nechtěla Marcovi lhát a tak mu přiznala, že má menší úchylku způsobenou úrazem hlavy a že s tím nechce a nehodlá přestat. Naopak. 

Související obsah

Marc to přijal a oba se domluvili na tom, že se budou podvádět, ale žít ve společné domácnosti. Partneři se přihlášili na internetové seznamky a své sexuální partnery společně konzultují. Došli až tak daleko, že nemají stud ani mluvit o detailech schůzek a o tom, jak si to s někým cizím užili.

Nikki tvrdí, že proces flirtování je daleko zábavnější a vzrušující než samotný akt. "Flirtovat s muži přes sociální sítě a seznamování s nimi mě naplňuje a šíleně baví," přiznává.

Související obsah

Sám Marc má v celé věci jasno. "Dokud to nezažijete, neměli byste nikoho a nic soudit. Zkuste to, a pak si řekneme," usmívá se.

mk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz