Nehoda

Srážka auta s tramvají zablokovala dopravu! Řidiče museli vyprostit

Vážná nehoda tramvaje a osobního auta v sobotu před polednem zablokovala ulici Olšanská na Žižkově. Místo bylo kompletně neprůjezdné, k neštěstí vyrazily všechny záchranné složky.

Nehoda se stala krátce před polednem. "Mohu potvrdit, že došlo ke srážce tramvaje a osobního auta," sdělila TN.cz mluvčí policie Andrea Zoulová s tím, že incident se dotkl jak silniční, tak tramvajové dopravy.

Kvůli nehodě musela být celá ulice uzavřena. Dopravní omezení skončilo před druhou hodinou odpolední. "Tramvajová linka 26 je obousměrně odkloněna po trase Želivského - Olšanské hřbitovy - Flora - Olšanské náměstí a dále po své trase, linka 15 a 9 je obousměrně odkloněna po trase Nákladové nádraží Žižkov - Želivského - Flora - Olšanské náměstí a dále po svých trasách," informoval na svých stránkách po incidentu pražský dopravní podnik.

Související obsah

Z důvodu neprůjezdnosti místa nebyla zavedena ani náhradní doprava. K nehodě vyjely všechny záchranné složky - tedy kromě policistů i záchranáři a hasiči.

Ti museli vyprošťovat řidiče osobního auta, pak odstraňovali vozidla z kolejí. Co přesně se na místě stalo, budou dále zjišťovat policisté. "Událost  prošetřujeme," dodala Zoulová.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz