Kazatelé

Věřící bijí na poplach: Konec světa je tu! Přijde zatmění i krvavý Měsíc

Věřící bijí na poplach: Konec světa je tu! Přijde zatmění i krvavý Měsíc
Zdroj: Profimedia

Kazatelé varují, že v červenci přijde konec světa! Na nebi totiž bude možné zpozorovat hned dva zajímavé úkazy, které zmiňuje i Bible! Nejprve se má objevit rekordně dlouhé zatmění, pak se Měsíc zbarví doruda.

Zahraniční kazatelé, kteří roky zkoumají Písmo svaté a hledají náznaky konce světa, přišli s urgentním varováním. Podle nich přijde apokalypsa v červenci! Ačkoli jejich předchozí předpovědi nevyšly, teď jsou si jistí, že se nemýlí. Na nebi se totiž objeví dva nebeské úkazy, o kterých Bible hovoří.

Konec světa datují konkrétně na 27. července a přinést ho má krvavý Měsíc. Ten přijde po nejdelším lunárním zatmění 21. století, které má trvat celkem dvě hodiny, informuje britský Mirror.

S koncem světa se podle kazatelů pojí obří katastrofa, která by mohla zničit svět. Zmiňuje se o něm i Bible, konkrétně Skutky apoštolské 2:20 a Zjevení 6:12. V prvním případě se píše: "Slunce se zatmí a měsíc zrudne. To bude znamením, že Pán přichází soudit všechny lidi." A o krvavém Měsíci se píše i v druhém zmiňovaném verši. "I pohleděl jsem, když otevřel pečeť šestou, zemětřesení velké stalo se a slunce zčernalo jako pytel žíněný, měsíc byl jako krev."

Související obsah

Zatmění a krvavý Měsíc mají být tedy znamením, že se konec světa blíží. Někteří kritici ale upozorňují, že Bible hovoří o zatmění Slunce - ne Měsíce. A skeptičtí jsou i astronomové, podle kterých je rudá barva pouze následkem hry paprsků skrz zemskou atmosféru.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

15 000 vědců z celého světa vydalo děsivé varování: Čas se krátí! Blíží se katastrofa

Děsivé proroctví: Slepá věštkyně, která předpověděla druhou světovou válku, měla další vizi. Snad se plete!
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz