Smrt

Muž hodil dívenku z okna, pak sám skočil. Dopad na schody nepřežili

Hrůzný čin vyšetřují policisté v Ostravě. Devítileté dítě a jeho osmadvacetiletý příbuzný zemřeli poté, co vyskočili z okna!

Obyvatelé Ostravy jsou v šoku! Za zatím nejasných okolností tam ve čtvrtek v podvečer zemřelo malé dítě a jeho příbuzný poté, co vyskočili z okna. Padali z výšky 20 metrů a dopadli na schody. Utrpěli taková zranění, že už jim nikdo nepomohl.

Podle sousedů, se kterými mluvil reportér TV NOVA, je mrtvým dítětem děvče. Muž s ním vyskočil z desátého patra, ani jeden z nich v domě nebydlel. Měli být na návštěvě u dívenčiny tety. Podle svědků muž z okna nejprve vyhodil dívku, až pak skočil za ní. 

"Moravskoslezští kriminalisté započali prověřovat okolnosti vraždy dítěte (9 let). K události došlo ve čtvrtek 28. června kolem 19. hodiny v Ostravě. Z dosud zjištěných informací vyplývá, že 28letý příbuzný měl i s dítětem vyskočit z okna domu. V důsledku pádu z výše větší jak 20 metrů utrpěli oba smrtelná poranění,“ napsala mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Pokorná.

Související obsah

Kriminalisté vše vyšetřují jako zvlášť závažný zločin vraždy. „Kriminalisté ohledali místo činu, zajistili stopy, které budou následně zkoumat znalci. Proběhnou také výslechy. Nařízeny byly soudní pitvy zesnulých. Policisté pokračují v objasňování všech okolností skutku, stejně jako jeho motivu,“ dodala mluvčí.

Pohlaví dítěte ani příbuzenský vztah mezi dítětem a mladým mužem policisté neupřesnili.

vrl, TN.cz

K tématu Smrt

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz